Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Portal dla osób
z niepełnosprawnością
oraz pracodawców

Pochodzi z Jaworzna. Absolwent politologii Uniwersytetu Śląskiego...
Magda jest absolwentką polonistyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach...
Krzysztof Wostal . Mieszkaniec Katowic, przedsiębiorca i społecznik, a prywatnie podróżnik...
Karolina Kozłowska jest absolwentką katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia...
Marcin pochodzi z Mizerowa- małej miejscowości pod Pszczyną. Z zawodu jest stolarzem...

Baza Ofert Pracy

  • Znajdź ofertę pracy dla siebie!
  • Zamieść ofertę pracy!

Baza CV

  • Zamieść swoje CV!
  • Znajdź pracownika!

» Aktualności

Konferencja poświęcona problematyce osób niepełnosprawnych

Wojewoda Śląski Zygmunt Łukaszyk oraz Oddział Śląski Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zapraszają na konferencję poświęconą problematyce osób niepełnosprawnych na rynku pracy. Konferencja odbędzie się 1 czerwca w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 25.

2012-05-28

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu „OTWARTE DRZWI”

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił IX edycję konkursu na najlepsze prace magisterskie i pracę doktorską, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze: zdrowotnym, zawodowym i społecznym „OTWARTE DRZWI”. Do Konkursu mogą przystępować absolwenci studiów magisterskich lub doktoranckich oraz osoby, które obroniły pracę doktorską w innym trybie. Więcej na temat konkursu na stronie http://www.pfron.org.pl/portal/pl/354/1417/IX_edycja_Ogolnopolskiego_Konkursu_OTWARTE_DRZWI.html

2012-05-28

Dni otwarte doradców podatkowych

Od 29 do 31 maja zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące założyć działalność gospodarczą na Dni Otwarte Doradców Podatkowych. W tych dniach zostaną zorganizowane spotkania, podczas których doradcy podatkowi przybliżą zainteresowanym problematykę związaną z zagadnieniami prawa podatkowego w kontekście prowadzonej działalności gospodarczej. Inicjatywa skierowana jest do przedsiębiorców z naszego regionu, ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych pragnących rozpocząć działalność gospodarczą lub taką działalność już prowadzących.

2012-05-24

Rusza program „Aktywny Samorząd

Zarząd PFRON przyjął kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd" w 2012 roku. Dla jednostek samorządu terytorialnego, które wyrażą wolę objęcia wsparciem swoich niepełnosprawnych mieszkańców, termin złożenia oświadczenia o gotowość do realizacji pilotażowego programu „Aktywny samorząd" upływa 31 maja.

2012-05-24
autor: http://niepelnosprawni.slaskie.pl/

VI edycja konkursu dla dziennikarzy Ludzka twarz EFS ogłoszona!

Organizatorem Konkursu jest Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Departamentem Zarządzania Europejskim Funduszem Społecznym w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce. Konkurs odbywa się pod patronatem Stowarzyszenia Polskich Mediów i Instytutu Spraw Publicznych. Celem konkursu jest udowodnienie, że środki Europejskiego Funduszu Społecznego rzeczywiście trafiają do ludzi, do uczestników projektów, że dzięki tym projektom mogą oni zmieniać swoje życie.

2012-05-18
autor: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych we wszystkich Oddziałach ZUS

W związku z obchodzonym w maju Europejskim Dniem Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych 30 maja 2012 Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych.

2012-05-18
autor: portal www.niepelnosprawni-slaskie.pl


O serwisie


Portal powstał dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
EFS śląskie Województwo Śląskie Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach EFS

Projekt graficzny i wykonanie serwisu: Art4net s.c.