Ta strona używa cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Portal dla osób
z niepełnosprawnością
oraz pracodawców

Pochodzi z Jaworzna. Absolwent politologii Uniwersytetu Śląskiego...
Magda jest absolwentką polonistyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach...
Krzysztof Wostal . Mieszkaniec Katowic, przedsiębiorca i społecznik, a prywatnie podróżnik...
Karolina Kozłowska jest absolwentką katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia...
Marcin pochodzi z Mizerowa- małej miejscowości pod Pszczyną. Z zawodu jest stolarzem...

Baza Ofert Pracy

  • Znajdź ofertę pracy dla siebie!
  • Zamieść ofertę pracy!

Baza CV

  • Zamieść swoje CV!
  • Znajdź pracownika!

» Aktualności

Inkubator pomaga młodym niepełnosprawnym w biznesie

Interesująca propozycja czeka dla osób niepełnosprawnych, chcących złożyć swoją własną działalność gospodarczą. Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w Katowicach przy Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania im. Gen. Jerzego Ziętka spieszy właśnie takim osobom z pomocą, udzielając kompleksowych porad m.in. z zakresu prowadzenia własnej firmy.

2012-06-06

Aktywny samorząd

Do 15 czerwca przedłużony został termin, do którego powiaty mogą zgłaszać do oddziałów wojewódzkich Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych chęć udziału w pilotażowym programie Aktywny Samorząd. Na realizację Programu Fundusz przeznaczy w 2012 roku kwotę 115 mln zł. Dzięki tym środkom osoby niepełnosprawne będą mogły uzyskać pomoc m.in. w pokryciu kosztów związanych z oprzyrządowaniem samochodu czy szkoleniami komputerowymi.

2012-06-05

Kampania internetowa projektu

Kampania internetowa to istotna część działań w naszym projekcie. Dwutygodniowa intensywna reklama na największych serwisach informacyjnych w kraju - Onet.pl i Interia.pl - pojawi się od 31 maja do 13 czerwca 2012r. Swojego wizerunku na potrzeby kampanii udzielili Magda Kulus oraz Krzysztof Wostal. Serdecznie dziękujemy!

2012-05-30

Dzień otwarty dla osób z niepełnosprawnością

22 maja 2012r. na terenie Chorzowskiego Centrum Kultury odbył się Dzień Otwarty dla Osób z Niepełnosprawnością. Impreza została zorganizowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie wraz z Polską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

2012-05-30

Konferencja „niePEŁNOSPRAWNI na rynku pracy, czyli jak Europejski Fundusz Społeczny wspiera osoby niepełnosprawne”

5 czerwca br. o godzinie 10:00 na terenie Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26-28 odbędzie się konferencja pod nazwą niePEŁNOSPRAWNI na rynku pracy, czyli jak Europejski Fundusz Społeczny wspiera osoby niepełnosprawne”. Organizatorami wydarzenia są Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Rybniku oraz Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Bielsku-Białej.

2012-05-29
Zdjęcie

Kreatywnie dla osób niepełnosprawnych

1 czerwca rozpocznie działalność Wielozadaniowy Ośrodek Integracji w Tychach - instytucja wsparcia dla osób i rodzin, które nie są w pełni sprawne i znajdują się w trudnej sytuacji. Celem działalności Ośrodka będzie pomoc osobom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji i wzmocnienie zdolności do funkcjonowania w społeczeństwie/środowisku lokalnym. O WOI w Tychach opowiada jego koordynator Bartłomiej Szymczyk.

2012-05-29


O serwisie


Portal powstał dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
EFS śląskie Województwo Śląskie Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach EFS

Projekt graficzny i wykonanie serwisu: Art4net s.c.